Yhteystiedot

KJP Kouvolan Jalkapallo


Puheenjohtaja

Pirkko Itälä
040 546 5199
pirkko.itala@mypa.fi

Valmennuspäällikkö

Henri Halonen
044 534 9621
henkka.halonen@kouvolanjalkapallo.fi

Koordinaattori

Jari Kujala
050 307 0707
jari.kujala@kouvolanjalkapallo.fi

Koordinaattorin työtehtävät:

  • hallinnolliset tehtävät; budjetin laatiminen / seuranta, toiminnan ohjeistus, ohjausryhmän asioiden valmistelu, talouden hoito, saatavat, laskutus
  • sidosryhmäyhteistyö; tukien ja avustusten hakeminen ja muu varainhankinta
  • tiedotus ja viestintä
  • yhteisjoukkueiden ja yhteisryhmien taustahenkilöiden kokoaminen
  • Kotimaiset ja kansainväliset yhteydet, piiri, liitto
  • Yhteistyökumppanit, sponsorisopimukset
  • Varustesopimukset, varustevastuut
  • Kenttävuorojen vastuuhenkilö
  • Maire-liigan vastuuhenkilö
  • Futsal-liigan vastuuhenkilö
  • Joukkueenjohtajien tukihenkilö
  • Valmennuspäällikön tuki
  • Nettisivut / SoMe
  • Tapahtumat
  • YJ-sopimukset

 

Valmennusvastaavat

P14-joukkue

Juha Teuronen
0440 644 668
juha.teuronen@kouvolanjalkapallo.fi

P15-joukkue

Janne Pahkala
045 639 8373
janne.pahkala(@)kouvolanjalkapallo.fi

P17-joukkue

Toni Huttunen
040-5142341
huttunen.toni@hotmail.com

T14-joukkue

Kari Jaakkola
040 584 6578
kari.jaakkola@sudetjalkapallo.fi

T15-joukkue

Marko Honkanen
040 501 8561
marko.honkanen@kolumbus.fi

T18-joukkue

Marko Honkanen
040 501 8561
marko.honkanen@kolumbus.fi

Naisten joukkue

Ari Tiihonen
040 730 9317
tiihonen.ari@gmail.com

Joukkueenjohtajat

P14-joukkue

Markku Kokko
0400 878 923
make.kokko@kouvolanjalkapallo.fi

P15-joukkue

Aki Koivula
040 354 0764
aki.koivula@kymenlaaksonjate.fi

Sari Joutjärvi
040 184 6882
s.joutjarvi@gmail.com

P17-joukkue

YJ1 ja 2: Tuomas Oikari
040 717 1290
KJP.pojatb17@gmail.com ja tuomas.oikari@kouvolanjalkapallo.fi

YJ3: 

KJP.Bvalkoinen(at)gmail.com

T14-joukkue

Tommi Sihvola
040 734 7114
j-t.sihvola@luukku.com

T15-joukkue

Ari Hallikas
ari.futis123@gmail.com
0400 906 185

T18-joukkue

Pirkko Itälä
pirkko.itala@mypa.fi
040 546 5199

Naistenjoukkue

Maarit Paldán
maarit.paldan@kouvolanjalkapallo.fi
0400 551 393